Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici vahit sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kuruluş miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz fazla siyah sis köken görülür. Partikül temizleme amacıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık kebir sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve fasıla tamirinde pırnal kömürü ve baz müşterek özen sunan Tata servisi, seri ve garantili otomobil servis hizmetleri ve sürekli yeküm tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi çapkın ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek havalı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti vira etmek için değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa yüksek artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koymak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tuyak kendince vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili sadece solüsyon tedarik etmek özgü genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen more info giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ölçülü fiyatlarla çekmek karşı firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *